Dzień dobry,

Zgodnie z informacją przesłaną 05.12.2018 Twój profil Panelisty IBIS został tymczasowo wyłączony na czas przenosin do Klubu Kantar. W tym momencie zarządzanie Twoim kontem zostało wstrzymane. Pełna funkcjonalność Twojego konta zostanie przywrócona w przyszłym tygodniu już w Klubie Kantar. W związku z tym nie będzie już możliwości zalogowania się w dotychczasowym panelu IBIS.

UWAGA! Nowe ankiety będziesz otrzymywać z nowego adresu mailowego: kontakt@klubkantar.pl Koniecznie dodaj go do swojej listy zaufanych adresów! Do czasu zakończenia przenosin do Klubu Kantar ankiety mogą być również wysyłane z dotychczasowego adresu: panel@smgkrc.com.pl

Dla przypomnienia:

  1. Wszystkie Twoje punkty uzyskane do 06.12.2018, jak i historia badań zostaną automatycznie przepisane do Klubu Kantar.
  2. Punkty w badaniach podczas okresu przejściowego, w których będziesz brać udział, mogą być przydzielane z opóźnieniem. Informacja o planowanym ewentualnym opóźnieniu będzie przesłana wraz z zaproszeniem do badania. Wszystkie punkty zdobyte w tym okresie na pewno zostaną naliczone i dopisane do Twojego nowego profilu w Klubie Kantar.
  3. Twoje obecne dane do logowania pozwolą Ci zalogować się do nowego profilu w Klubie Kantar.
  4. Link do nowego profilu w Klubie Kantar otrzymasz w oddzielnej wiadomości w przyszłym tygodniu. Przypomnimy Ci w nim również Twój dotychczasowy login.
  5. Wprowadzone zmiany nie wpływają na wysyłane przez nas zaproszenia do badań. Możesz bez przeszkód uczestniczyć we wszystkich ankietach.

Planujemy start nowego profilu Panelisty w Klubie Kantar przed 17.12.2018 roku.

Pozdrawiamy,
Zespół Panelu IBIS/Klubu Kantar